Blaupunkt | LED TV | 32WGC5501S | 32 | Smart TV | Google TV | Black
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 32WGC5501S
- Saadavus: 5
-
157€
Blaupunkt | LED TV | 32WGC5501S | 32 | Smart TV | Google TV | Black
| All | |
| Ekraan | 1366 x 768 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 81 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 458.00 mm |
| Gross weight | 4.04 kg |
| Gross width (mm) | 751.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 3.21 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 130.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | LED TV |
| Producer product name | 32WGC5501S |
| Tare weight (kg) | 0.83 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







